Nr konta bankowego:

.

000luty2019.PNG

ŻABKI W BIBLIOTECE

We wtorek dzieci z grupy Żabek odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Nowym Sączu. A tam poznały bohaterów bajek i poznały zasady korzystania z biblioteki.

BAL NA ZAMKU

Nowy tydzień w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy balem na zamku. Dzieci w pięknych strojach, przygotowanych przez rodziców wprowadzeni zostali w świat komnat zamkowych. Każde dziecko wśród zabaw, pląsów i tanecznych inspiracji znalazło tam swoje miejsce.

NIEDZIELNA EUCHARYSTIA

W pierwszą niedzielę miesiąca wspólnota przedszkolna podczas Mszy Świętej modliła się za babcie i dziadków.

BIEDRONKI WŚRÓD KSIĄŻEK

1 lutego, w piątek dzieci z grupy Biedronek wraz z wychowawczyniami odwiedziły Sądecką Bibliotekę Publiczną - Oddział dla dzieci. A tam zostały od razu wprowadzone przez panią bibliotekarkę w świąt książek dla dzieci. Nasi mali przyjaciele nie tylko poznawali przygody bohaterów książkowych, ale również mogli nimi zostać podczas rożnych zabaw.

JASEŁKOWO U ŻABEK

Dzieci z grupy Żabek, 10 stycznia przedstawiły polskie tradycyjne Jasełka dla swoich najbliższych.

KOLĘDOWANIE RYBEK

9 stycznia najmłodsze dzieci w naszym przedszkolu zaprosiły swoich rodziców, babcie, dziadków na wspólne kolędowanie.

JASEŁKA MOTYLKÓW

8 stycznia dzieci z grupy Motylków przedstawiły piękne Jasełka, w których poruszyły serca wszystkich oglądających.

Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

Wtorek - 8 stycznia dzieci z grupy Pszczółek odwiedziły Sądecką Bibliotekę Publiczną. Pan Jacek - bibliotekarz, zaprosił dzieci do wspólnej przygody czytelniczej, poznając i bawiąc się z bohaterami znanych bajek dla dzieci.

WIZYTA DUSZPASTERSKA

Rozpoczynając Nowy Rok chrześcijanin zaprasza księdza do swojego domu, aby pobłogosławił i poświęcił wodą święconą Jego domostwo. Błogosławieństwo to ma zachować wszystkich mieszkańców w zdrowiu i pomyślności, a Boże błogosławieństwo ma otaczać i chronić przed nieszczęściami. I tak z wizytą duszpasterską do naszego przedszkola przybył ksiądz Ryszard, aby swoim kapłańskim błogosławieństwem przynieść wszelkie dobro i wyprosić łaski dla naszych dzieci, a poświęceniem wodą święconą pomieszczeń zapobiec wszelkim chorobom i innym kataklizmom.