Nr konta bankowego:
Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu
29 8811 0006 0000 0048 0932 0001


 

Dni wolne w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2018 / 2019

 


1 XI - Wszystkich Świętych


24 XII do 26 XII - Przerwa Świąteczna


31 XII do 1 I - Przerwa Świąteczna


1 I - Nowy Rok 2019


14 I do 27 I - Ferie zimowe

 

19 IV - Wielki Piątek

 

2 V - dzień wolny

 Dyżury:


27 XII - 28 XII - dyżur od: 7.00 - 14.30


29 III - Wielki Czwartek od 7.00 - 14.30


23 IV - po Wielkanocy od 7.00 - 14.30
.

000_grudzien.PNG

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Święty najbardziej kochany i oczekiwany przez wszystkie dzieci, to święty Mikołaj. Do naszego przedszkola przybył punktualnie o godzinie 9.00 szóstego grudnia, aby obdarować każde dziecko upominkiem i sprawić Mu odrobinkę radości.

ADWENT Z MAŁĄ MARCELINKĄ

2 grudnia w Kościele Katolickim rozpoczęliśmy adwent. W naszym przedszkolu w tym roku przeżywamy go wraz z małą Marcelinką Darowską. Przyglądamy się małej Marci jak dziękowała Dobremu Bogu za otaczającą Ją przyrodę, jak pomagała ubogim, biednym i zaniedbanym dzieciom i wreszcie jak ofiarowała się Matce Najświętszej. W grupach dzieci zbierają dobre uczynki, angażując się w pomoc jedni wobec drugich, aby za kilka dni czystym sercem cieszyć się ze spotkania z Nowonarodzonym Jezusem.

NAGRODY PLASTYCZNE

Maksymilian i Gabrysia z grupy Motylków brali udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt: " Misiaki i inne zwierzaki". Uroczysta Gala rozdania nagród odbyła się w Sali Ratuszowej. Gabrysia otrzymała nagrodę, a Maks wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

PIERNIKOWO U PSZCZÓŁEK

Podczas zajęć grupa Pszczółek przygotowywała ciasto na świąteczne pierniki, które upieczone niebawem dzieci będą dekorowały.

TEATRZYK PINOKIO

W poniedziałek 19 listopada nasze przedszkole odwiedził Teatrzyk Pinokio ze spektaklem pt: " Igraszki Smoków".

RYBKI W BAJKOLANDZIE

Najmłodsze dzieci z naszego przedszkola w listopadowy poniedziałek pojechały do Bajkolandu, który znajduje się w Galerii Szubryt w Nowym Sączu. Wielką radością dla dzieci była duża liczba zabawek i różnorodnych kącików twórczych zabaw.

WARSZTATY PLASTYCZNE W KINIE SOKÓŁ

W dniach 28 - 29 listopada dzieci z grupy Żabek, Pszczółek i Motylków wzięły udział w warsztatach plastycznych. Dzieci zobaczyły zabawki jakimi bawili się ich rówieśnicy dawniej, a także zrobiły własnoręcznie jedną z takich zabawek.

PATRIOTYCZNE WYSTĘPY

W czwartek dzieci z każdej grupy przedszkolnej przygotowały wiersz i piosenkę o tematyce patriotycznej, które przedstawiły przybyłym gościom, wśród których byli rodzice i dziadkowie. Występy te były dalszą częścią wspólnego świętowania Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

DLA NIEPODLEGŁEJ

Piątek 9 listopada godzina 11.11 wszystkie grupy przedszkolne zebrały się w sali gimnastycznej, aby zaśpiewać Hymn Polski wraz ze wszystkimi przedszkolami i szkołami, które odpowiedziały na apel Ministerstwa Edukacji Narodowej i Rady Dzieci i Młodzieży.

Strony