Nr konta bankowego:
Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu
29 8811 0006 0000 0048 0932 0001


 

Dni wolne w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2017/ 2018

 


1 XI - Wszystkich Świętych


23 XII do 1 I - Przerwa Świąteczna


1 I (poniedziałek) - Nowy Rok 2018


12 do 25 II - Ferie zimowe

 

29 III do 3 IV - Przerwa świąteczna

 Dyżury:


12 do 16 II - ferie, dla zgłoszonych dzieci


29 III - Wielki Czwartek od 8.00 - 15.00


3 IV - po Wielkanocy od 8.00 do 15.00


30 IV (poniedziałek) - od 8.00 do 15.00


4 V (piątek) - od 8.00 do 15.00


1 VI - po Bożym Ciele od 8.00 do 15.00Przedszkole pracuje do 29 VI 2018r.Dyżur wakacyjny: 2 VII do 27 VII.

000dni adaptacyjne.PNG

motylki w salonie samochodowym

17 maja 4 - latki (Motylki) odbyły wycieczkę do salonu samochodowego. Podczas jej trwania dzieci poznały wiele sekretów samochodowych - co szczególnie ucieszyło męską część wycieczki, oraz miały okazję siedzieć na miejscu kierowcy - co było radością także dla dziewczęcej części. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i wszelkie atrakcje, jakie były przygotowane.

kotki z wizytą w Mszalnicy

Nasza najstarsza grupa przedszkolna niedawno odwiedziła zaprzyjaźnioną Szkołę Podstawową w Mszalnicy. Skąd ta przyjaźń? - z faktu, że Panią Dyrektor w szkole tej jest bardzo bliska nam Osoba...
Dziękujemy za wspaniałe spotkanie, za czas i Serce nam poświęcone... za WSZYSTKO!

imieniny Księdza Biskupa

Delegacja naszego przedszkola pojechała do Tarnowa na imieniny Księdza Biskupa Andrzeja Jeża. Dzieci - mimo podniosłej uroczystości nie straciły odwagi i uśmiechnięte złożyły życzenia Solenizantowi, które były piosenką. Księże Biskupie - jeszcze raz - WSZYSTKIEGO DOBREGO.

mały patriota

"Mały patriota" - to temat kolejnego konkursu, w którym wzięły udział dzieci z naszego przedszkola. Także i w tym konkursie nasze przedszkolaki otrzymały wyróżnienia. Bardzo dziękujemy pani Ani - naszej plastyczce za przygotowanie dzieci a zwycięzcom - GRATULUJEMY

nasz chleb powszedni

16 maja nastąpiło uroczyste wręczenie nagród oraz wernisaż wystawy pokonkursowej XII Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. "Nasz chleb powszedni", pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka. Przedstawicielami a jednocześnie laureatami konkursu z naszego przedszkola byli Zosia Barnach oraz Adaś Zawiślan. Gratulujemy!

pszczółki w bajkolandzie

Swoją kwietniową wizytą w "Bajkolandzie" najmłodsze nasze przedszkolaki "Pszczółki" rozpoczęły sezon wycieczkowy...

pięciolatki u zegarmistrza

Pięciolatki u zegarmistrza...
To było piękne spotkanie.
Dziękujemy.

sześciolatki na poczcie

Najstarsza grupa z naszego przedszkola niedawno poszła na wycieczkę na pocztę. A tam... - potraktowano ich jak prawie dorosłych. Mianowicie sami robili to wszystko, co zwykle robią rodzice...(poza opłacaniem rachunków rzecz jasna). Wierzymy, że ta wiedza przyda się naszym Sześciolatkom i już za kilka lat będzie mogła być wykorzystana :)

audycja muzyczna - trąbka gra tra ta ta

Dokładnie w Dzień Kobiet w naszym przedszkolu uczestniczyliśmy w niezwykłym wydarzeniu. Gośćmi naszymi byli Państwo, którzy przygotowali dla nas wspaniałą audycję muzyczną o trąbce. Poznaliśmy dzięki temu spotkaniu różne rodzaje trąbek...i mogliśmy usłyszeć ich dźwięki, które nie zawsze są miłe i przyjemne dla ucha. Bardzo dziękujemy za ubogacającą nas lekcję...i już nie możemy doczekać się następnej!

Strony