Nr konta bankowego:
Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu
29 8811 0006 0000 0048 0932 0001


 

Dni wolne w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2018 / 2019

 


1 XI - Wszystkich Świętych


24 XII do 26 XII - Przerwa Świąteczna


31 XII do 1 I - Przerwa Świąteczna


1 I - Nowy Rok 2019


14 I do 27 I - Ferie zimowe

 

19 IV - Wielki Piątek

 

2 V - dzień wolny

 Dyżury:


27 XII - 28 XII - dyżur od: 7.00 - 14.30


29 III - Wielki Czwartek od 7.00 - 14.30


23 IV - po Wielkanocy od 7.00 - 14.30
Archiwum

NOCKA W PRZEDSZKOLU

Czwartkowy wieczór dla dzieci z grupy Biedronek był pełen emocji, wrażeń i zabaw. Tego wieczoru dzieci przyszły na nockę do przedszkola. Zanim nadszedł czas na sen, było mnóstwo zabaw, niespodzianek i miłych atrakcji.

ZAJĘCIA EDUKACYJNE " BEZPIECZNE WAKACJE..."

We wtorek dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych pt: " Bezpieczne wakacje nad wodą". Tematyczne zajęcia miały charakter przeciwdziałania zagrożeniom nad wodą podczas wakacji. Zajęcia te odbyły się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

"SANDECJA" W PRZEDSZKOLU

W poniedziałek nasze przedszkole odwiedził klub sportowy "Sandecja". Młodzi piłkarze poprowadzili zajęcia sportowe dla sześcio i pięciolatków.

OSTATNIE SPOTKANIE Z FILMINKIEM

Dzieci z grupy Żabek i Pszczółek uczestniczyły po raz ostatni w zajęciach filmowych w Kinie " Sokół". Zwieńczeniem trzy-etapowego spotkania był słodki poczęstunek i wernisaż prac plastycznych wykonany przez dzieci biorące udział w Filminku.

BIEDRONKI NA WARSZTATACH MYDEŁKOWYCH

Tym razem Galerię w Kinie "Sokół" odwiedziły dzieci z grupy Biedronek, aby tam uczestniczyć w warsztatach mydełkowych. Pięknie wykonane przez dzieci mydełka będą miłą niespodzianką upominkową.

"WSZYSTKIE MĄDRE KOZY..."

W poniedziałek 29 kwietnia do naszego przedszkola przybyli aktorzy warszawscy, aby przedstawić nam " Przygody Koziołka Matołka". Wielką atrakcją dla dzieci było osobiste spotkanie z Koziołkiem poprzez "przybicie piątki" i otrzymanie znaku przynależności do Klubu Koziołka Matołka. Po spektaklu dzieci miały możliwość uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych poprowadzonych przez samego Koziołka Matołka i Jego przyjaciela.

JAK Z TYMI BAJKAMI BYŁO?

W czwartek dzieci z grupy Biedronek i Motylków, uczęszczające na zajęcia teatralne przedstawiły splot bajek, które pogubiły swoich bohaterów. Dzieci wystąpiły jak prawdziwi aktorzy wcielając się profesjonalnie w swoje role.

POŚWIĘCENIE POKARMÓW W KOSZYCZKACH WIELKANOCNYCH

Tradycją naszego przedszkola stało się, że dzieci razem z rodzicami gromadzą się w Kaplicy w Wielką Sobotę, aby poświęcić pokarmy znajdujące się w koszyczku wielkanocnym. Pokarmy te zostaną spożyte podczas śniadania wielkanocnego.

RYBKI NA ZAJĘCIACH ŚWIĄTECZNYCH

Czas przedświąteczny dla dzieci z grupy Rybek był czasem warsztatów o tejże tematyce. Plastyczne dzieła tworzone przez nasze trzylatki powstawały w Muzeum Narodowym w Nowym Sączu.

TEATRZYK LALKA

We wtorek odwiedził nas Teatr Lalka ze sztuką pt: " Strażak Maciuś". Edukacyjna bajka wprowadziła dzieci w świat niesienia pomocy innym ludziom - szczególnie tym, którzy są w potrzebie.

Strony