Nr konta bankowego:

14 IV Wtorek po Wielkanocy

12 VI Piątek po Bożym Ciele

Dyżur wakacyjny:

od 29-go czerwca do 24 lipca 2020r.

LAUREACI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU "SKOWRONECZEK"

W niedzielę 7 lipca Gabrysia i Aleksander wystąpili na Rynku naszego miasta podczas XVI Festiwalu Międzynarodowej Piosenki Dziecięcej "Skowroneczek". Jury w dniu 3 i 4 lipca 2019 roku w Nowym Sączu przesłuchało 80 solistów oraz 9 zespołów i przyznało w odpowiednich kategoriach wiekowych nagrody i wyróżnienia. Nasze dzieci zostały laureatami otrzymując pierwsze miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych takich sukcesów!!!

BIEDRONKI NA PIKNIKU

Ostatni dzień w przedszkolu był dla dzieci z grupy Biedronek pełen atrakcji i niespodzianek. Tuż po śniadaniu dzieci razem z panią Asią i Panią Danusią wyruszyły na zabawy do ogrodu, po nich odbył się piknik i niespodzianka w postaci lodów.

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

Nadszedł taki dzień, gdy najstarsze nasze przedszkolaki opuszczają mury przedszkola. Przed dziećmi stoją nowe wyzwania, ciekawe spotkania i wiele, wiele przygód w murach szkolnych. Życzymy powodzenia wśród nowych kolegów, koleżanek i samych sukcesów w dziedzinie nauki!!!

MSZA ŚWIĘTA DZIĘKCZYNNA

Nadszedł czas podziękowań Panu Bogu za szczęśliwy, bezpieczny rok szkolno- katechetyczno- przedszkolny. 16 czerwca podczas Mszy Świętej dziatwa przedszkolna dziękowała za ten czas Bogu.

BAJKA W WYKONANIU RODZICÓW

Po niedzielnej Eucharystii rodzice dzieci z naszego przedszkola wystawili bajkę pt: "Kopciuszek". Wyśmienici aktorzy - rodzice - wprowadzili dzieci w świat wakacyjnej sielanki.

MOTYLKI NA PIKNIKU

Czwartkowe przedpołudnie dzieci z grupy Motylków spędziły wśród zabaw. A wszystko dzięki temu, że udały się na piknik do pobliskiego ogrodu.

ŻABKI I PSZCZÓŁKI W "KOŃSKIM OGRÓDKU"

W środę pod przedszkole zajechał autokar, który zabierał dzieci z grupy Pszczółek i Żabek wraz z wychowawczyniami na wycieczkę do Gródka nad Dunajcem. Tam nasze dzielne przedszkolaki w "Końskim Ogródku" rozpoczęły swoją przygodę z koniami. Było malowanie konia, przejazd kucykiem, dbanie i pielęgnacja tego zwierzęcia. Był czas zabaw i wspólnego grilowania.

RYBKI NA RANCZU

Wtorkowy dzień nasze najmłodsze przedszkolaki spędziły na "Ranczu u Wacka". Tam mogły przejechać się kucykiem, wozem, skosztować kiełbaski na ruszcie i zrelaksować się podczas zabaw.

SEGREGUJEMY ŚMIECI

W środę dzieci z grupy Biedronek i Motylków uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych na temat segregacji śmieci. Dzieci miały możliwość wziąć aktywny udział w zajęciach dydaktycznych, spróbować swoich możliwości praktycznych, a także wykorzystać umiejętności i zdolności edukacyjne.

MIEDZYNARODOWY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ

Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu odbyły się Sądeckie Eliminacje do XVI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”. Przesłuchania zostały przeprowadzone w czterech kategoriach wiekowych i po raz pierwszy także w kategorii zespołów. Nasze przedszkole reprezentowali najstarsi przedszkolacy Aleksander i Gabriela. Jury po przesłuchaniu 27 solistów oraz 6 zespołów zakwalifikowało do finału XVI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej – SKOWRONECZEK 2019 także dzieci z naszego przedszkola. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów muzycznych.