Nr konta bankowego:
Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu
29 8811 0006 0000 0048 0932 0001


 

Dni wolne w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2019 / 2020

 


1 XI - Uroczystość Wszystkich Świętych


11 XI - Narodowe Święto Niepodległości


24 XII - 26 XII - Przerwa Świąteczna


31 XII - 1 I - Przerwa Świąteczna


1 I - Nowy Rok 2020


6 I - Uroczystość Objawienia Pańskiego

 

27 I - 9 II - Ferie zimowe
przedszkole pracuje pierwszy tydzień

 

10 IV - Wielki Piątek

 

1 V - Święto Pracy

 

11 VI - Boże Ciało

 Dyżury:


23 XII Dyżur w godz. 7.00 - 14.30


27 XII Dyżur w godz. 7.00 - 14.30


30 XII Dyżur w godz. 7.00 - 14.30


9 IV Wielki Czwartek
Dyżur w godz. 7.00 - 14.30


14 IV Wtorek po Wielkanocy
Dyżur w godz. 7.00 - 14.30


12 VI Piątek po Bożym Ciele
Dyżur w godz. 7.00 - 14.30Dyżur wakacyjny:


od 29-go czerwca do 24 lipca 2020r.Archiwum

POZNAJEMY ZNAKI DROGOWE

W poniedziałek dzieci z grupy Motylków rozpoczęły swoje zajęcia dydaktyczne w terenie. Wyruszyły pieszo na skrzyżowania dróg nowosądeckich, aby tam poznać zasady obowiązujące pieszego.

NOWI PRZEDSZKOLACY

Koniec wakacji, to czas gdy w przedszkolu pojawiają się najmłodsze dzieci, aby rozpocząć swoją "przygodę" z przedszkolem. W środę w naszym przedszkolu dzieci wraz z rodzicami rozpoczęły dni adaptacyjne - czas "oswajania" z przedszkolem. Nasze małe pociechy poznały swoje panie wychowawczynie, mogły bawić się w dowolne i zorganizowane zabawy, a także budować pierwsze relacje z rówieśnikami.

LAUREACI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU "SKOWRONECZEK"

W niedzielę 7 lipca Gabrysia i Aleksander wystąpili na Rynku naszego miasta podczas XVI Festiwalu Międzynarodowej Piosenki Dziecięcej "Skowroneczek". Jury w dniu 3 i 4 lipca 2019 roku w Nowym Sączu przesłuchało 80 solistów oraz 9 zespołów i przyznało w odpowiednich kategoriach wiekowych nagrody i wyróżnienia. Nasze dzieci zostały laureatami otrzymując pierwsze miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych takich sukcesów!!!

BIEDRONKI NA PIKNIKU

Ostatni dzień w przedszkolu był dla dzieci z grupy Biedronek pełen atrakcji i niespodzianek. Tuż po śniadaniu dzieci razem z panią Asią i Panią Danusią wyruszyły na zabawy do ogrodu, po nich odbył się piknik i niespodzianka w postaci lodów.

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

Nadszedł taki dzień, gdy najstarsze nasze przedszkolaki opuszczają mury przedszkola. Przed dziećmi stoją nowe wyzwania, ciekawe spotkania i wiele, wiele przygód w murach szkolnych. Życzymy powodzenia wśród nowych kolegów, koleżanek i samych sukcesów w dziedzinie nauki!!!

MSZA ŚWIĘTA DZIĘKCZYNNA

Nadszedł czas podziękowań Panu Bogu za szczęśliwy, bezpieczny rok szkolno- katechetyczno- przedszkolny. 16 czerwca podczas Mszy Świętej dziatwa przedszkolna dziękowała za ten czas Bogu.

BAJKA W WYKONANIU RODZICÓW

Po niedzielnej Eucharystii rodzice dzieci z naszego przedszkola wystawili bajkę pt: "Kopciuszek". Wyśmienici aktorzy - rodzice - wprowadzili dzieci w świat wakacyjnej sielanki.

MOTYLKI NA PIKNIKU

Czwartkowe przedpołudnie dzieci z grupy Motylków spędziły wśród zabaw. A wszystko dzięki temu, że udały się na piknik do pobliskiego ogrodu.

ŻABKI I PSZCZÓŁKI W "KOŃSKIM OGRÓDKU"

W środę pod przedszkole zajechał autokar, który zabierał dzieci z grupy Pszczółek i Żabek wraz z wychowawczyniami na wycieczkę do Gródka nad Dunajcem. Tam nasze dzielne przedszkolaki w "Końskim Ogródku" rozpoczęły swoją przygodę z koniami. Było malowanie konia, przejazd kucykiem, dbanie i pielęgnacja tego zwierzęcia. Był czas zabaw i wspólnego grilowania.

RYBKI NA RANCZU

Wtorkowy dzień nasze najmłodsze przedszkolaki spędziły na "Ranczu u Wacka". Tam mogły przejechać się kucykiem, wozem, skosztować kiełbaski na ruszcie i zrelaksować się podczas zabaw.

Strony