Nr konta bankowego:
Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu
29 8811 0006 0000 0048 0932 0001
facebook 

Dni wolne w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2016/ 2017

 


13 IV - Wielki Czwartek
dyżur od 8:00 do 15:00


14 IV - Wielki Piątek
przedszkole nie pracuje


2 V (wtorek) przedszkole nie pracuje


16 VI (piątek) przedszkole nie pracuje

 

Przedszkole pracuje do 30 VI 2017r.

 

Dyżury wakacyjne:


3 – 7 VII


24 – 28 VII


31 VII – 11 VIII 2017r.
001_db.jpgArchiwum

Legenda o Smoku Wielogłowym

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania z książką: "Legenda o Smoku Wielogłowym" ...czyli - skąd się wzięły nazwy sądeckich miejscowości.

Dbamy o zwierzęta

Niedawno nasze przedszkole odwiedziły dwie Panie - Wolontariuszki z Polskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, pracujące w oddziale w Nowym Sączu. Rozmawiały z dziećmi na temat odpowiedzialności związanej z posiadaniem zwierząt oraz o tym, w jaki sposób możemy pomagać zwierzakom, które zostały porzucone.
Największym zainteresowaniem cieszyła się suczka Sunia, którą oczywiście dzieci mogły pogłaskać... Obecność pieska była dobrą okazją do przypomnienia sobie podstawowych zasad bezpieczeństwa w kontakcie ze zwierzętami.

W celu uwrażliwienia dzieci na losy bezdomnych zwierząt przedszkole organizuje zbiórkę karmy dla kotów i psów (można ją przynosić do piątku 24 lutego). Zebrany pokarm zostanie przekazany Polskiemu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami, które prowadzi akcję dokarmiania bezdomnych zwierząt.

Spotkanie z Panią z biblioteki

19 stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu Panią z miejskiej Biblioteki.
Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego spotkania.
Dziękujemy za bardzo miły czas.

Czterolatki dla Babć i Dziadków

19 stycznia Biedronki - Czterolatki zaprosiły Babcie i Dziadków na wspólne kolędowanie. W programie znalazła się oprócz Zwiastowania - także scena poszukiwania domu przez Józefa...odwiedziny pasterzy i dzieci u Nowonarodzonego a także piękne śpiewy i pląsy dla Jezusa. Na koniec drodzy Goście usłyszeli dedykację muzyczną - wyśpiewane życzenia oraz dostali piękne zakładki do książek.
Radości i wdzięczności nie było końca. Dziękujemy za każdą chwilę wspólnego kolędowania i niesamowitą atmosferę spotkania...

Kolędowanie Trzylatków

W środę - 18 stycznia w naszym przedszkolu dzieci z najmłodszej grupy po raz pierwszy stanęły na scenie.
Pięknie zaśpiewały i zatańczyły dla swoich Kochanych Babć i Dziadków...
Wzruszeniom i radości nie było końca...
Dziękujemy za piękny występ Kochanym Trzylatkom...i czekamy na następne spotkanie (a już niebawem pasowanie na prawdziwego przedszkolaka!!!)

„ Lubimy czytać”

Drodzy Rodzice!
Już wkrótce w naszym przedszkolu rozpocznie się akcja pod hasłem „Lubimy czytać”.
Celem tej inicjatywy jest popularyzowanie czytelnictwa wśród najmłodszych...
Szczegóły w załączniku.

Baśniowa Kapela

"Płatki nieziemskiej róży" - taki tytuł nosiło słuchowisko, na które zaprosili nas Twórcy Baśniowej Kapeli. Z wielkim wzruszeniem wzięliśmy udział w pięknej audycji - przedstawieniu o miłości, rodzinie, przyjaźni... Nauczyliśmy się na początku kilku krótkich piosenek, by potem aktywniej słuchać i uczestniczyć w spektaklu. Bardzo dziękujemy za piękne treści, za wspaniałą grę, trafnie dobrane dialogi... - oj wymieniać można długo! Jednym słowem - już dziś czekamy na następne spotkanie!!!

Kolęda 2017

10 stycznia w naszym przedszkolu gościliśmy Księdza Kapelana i siostry z wizytą kolędową. Odświętnie ubrane dzieci niemal prześcigały się w pięknym śpiewie kolęd i pastorałek...a na pamiątkę od Księdza dostały obrazki i cukierki.

kolędowanie i jasełka w naszym przedszkolu

W grudniu w naszym przedszkolu dzieci z najstarszych grup wystawiały Jasełka, a ostatniego dnia przed Świętami Bożego Narodzenia dzieliły się opłatkiem i kolędowały. Dziękujemy za wprowadzenie nas - Rodziców, Dziadków i gości w klimat przeżywania Świąt, zaś rodzicom - za przygotowane piękne stroje i pomoc w nauce tekstów.

don bosco

Strony