Zadanie 4 i 40 – ostatnie zadania z Projektu Edukacyjnego

Mamy to! Ostatnie dwa zadania wykonane!

Środowe słoneczne popołudnie dzieci z grupy Rybek, Żabek i Pszczółek wykorzystały na namalowanie przepięknych, kolorowych laurek dla miasta Nowego Sącza. Przedszkolaki z radością podjęły wyzwanie i powstały piękne oraz radosne laurki na przedszkolnym chodniku.  Był to czas świetnej i radosnej zabawy.

Następnie wszystkie dzieci wspólnie zasadziły bukszpan w rabatce przed placem zabaw. Będzie nam on przypominał o pięknym projekcie, który mieliśmy możliwość realizować w tym roku szkolnym. I tym właśnie miłym i symbolicznym akcentem nasze przedszkole zakończyło udział w projekcie edukacyjnym pt: „Piękna Nasza Polska Cała”.

JESTEŚMY NA TWITTERZE, Przedszkole Nowy Sącz, dobre Przedszkole Sióstr Niepokalanek w Nowym Sączu JESTEŚMY NA TWITTERZE
Otrzymuj powiadomienia natychmiast po tym, jak ukaże się nowa wiadomość, wpis lub jakakolwiek inna aktywność na naszej stronie.
Zainstaluj Twittera, wyszukaj użytkownika @PSaczu i bądź na bieżąco!

https://twitter.com/PSaczu

Powiedz znajomym o przedszkolu!

Rekrutacja już trwa! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Prowadzimy REKRUTACJĘ dzieci do grup przedszkolnych. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (kliknij tutaj).
Możesz również zadzwonić do nas i dowiedzieć się więcej bezpośrednio w rozmowie – tel: +48 18 442 04 04.